Sevgili ziyaretçilerimiz.

Yepyeni bir uygulama ile karşınızdayız

Tüm dünyada oynanan maçların geçmişe dayalı istatistiklere ve bahis oynanma oranlarına göre yeraldığı

"Skorevi tahmin" tablomuzla sizlerle birlikteyiz. bol şanslar...

 

29.08.2014 - 30.08.2014 - 31.08.2014tarihli iddaa tahminleri

 

 

LigSaat29.08.2014 iddaa tahminleriOynanma YüzdeleriTahminOranOrt.bahis oranlarıAlt/ÜstSkor tahmini
RU1 17:00 Ural vs Terek Grozny 16 23 60 2 2.35 3.00 3.20 2.35 52 48 1.66 2.16 0-1
CZ1 19:00 Brno vs Teplice 32 26 41 X 3.20 2.60 3.20 2.60 52 48 1.71 2.08 1-1
PL1 19:00 Piast Gliwice vs Zawisza Bydgoszcz 15 36 50 X2 1.46 2.55 3.20 2.70 83 17 1.66 2.16 0-0
GE2 19:30 Union Berlin vs Nurnberg 16 28 56 2 2.85 2.40 3.25 2.85 68 32 1.80 1.96 0-1
GE2 19:30 FSV Frankfurt vs RB Leipzig 33 27 40 X 3.25 3.10 3.25 2.25 54 46 1.80 1.96 1-1
GE2 19:30 VfR Aalen vs Kaiserslautern 18 18 60 2 1.90 4.00 3.40 1.90 30 70 1.76 2.02 1-2
SW1 20:00 Helsingborg vs Halmstad 42 23 34 X 4.00 1.60 4.00 5.00 34 66 2.25 1.62 1-1
SW1 20:00 Orebro vs Brommapojkarna 64 20 14 1 1.35 1.35 4.75 8.00 47 53 2.25 1.61 1-0
SP1 21:00 Getafe vs Almeria 33 24 42 X 3.30 2.05 3.30 3.85 42 58 1.65 2.20 1-1
NT1 21:00 Go Ahead Eagles vs Willem II 32 26 41 X 3.50 2.08 3.50 3.25 52 48 2.23 1.63 1-1
FR2 21:00 Auxerre vs Valenciennes 31 44 25 1X 1.23 2.05 3.10 3.80 90 10 1.51 2.48 0-0
FR2 21:00 Chateauroux vs Orleans 33 36 31 1X 1.48 2.95 2.95 2.55 80 20 1.49 2.55 0-0
FR2 21:00 GFC Ajaccio vs Troyes 41 23 35 X 3.00 2.85 3.00 2.60 35 65 1.53 2.43 1-1
FR2 21:00 Laval vs Ajaccio 17 41 42 X2 1.55 2.35 3.00 3.20 88 12 1.58 2.32 0-0
FR2 21:00 Le Havre vs Creteil 33 24 42 X 3.10 2.15 3.10 3.50 42 58 1.60 2.25 1-1
FR2 21:00 Niort vs Clermont Foot 21 27 51 2 4.25 1.90 3.20 4.25 62 38 1.58 2.32 0-1
FR2 21:00 Nimes vs Arles 56 25 19 1X 1.24 2.05 3.15 3.75 57 43 1.58 2.32 1-0
FR2 21:00 Sochaux vs Dijon 27 27 46 X 2.95 2.45 2.95 3.10 57 43 1.58 2.32 0-1
CZ1 21:15 Vysocina Jihlava vs Budejovice 7 36 56 2 3.80 1.90 3.40 3.80 88 12 1.71 2.08 0-0
GE1 21:30 Augsburg vs Dortmund 15 17 63 2 1.60 5.45 3.90 1.60 27 73 2.20 1.65 1-2
BL1 21:30 Gent vs Kortrijk 55 23 21 1X 1.09 1.50 4.00 6.20 47 53 1.96 1.81 1-0
FR1 21:30 Marseille vs Nice 45 30 25 1X 1.07 1.45 4.10 7.75 68 32 1.85 1.91 1-0
PL1 21:30 Wisla Krakow vs Belchatow 60 18 18 1X 1.18 1.80 3.40 4.50 30 70 1.76 2.00 2-1
IT2 21:30 -1 vs Bologna 0 30 70 2 3.40 2.15 3.10 3.40 88 12 1.56 2.35 0-1
IRP 21:45 Athlone Town vs Cork City 32 35 32 1X 2.21 5.75 3.60 1.55 78 22 1.78 1.98 0-0
IRP 21:45 Bray vs UC Dublin 32 35 32 1X 1.26 2.05 3.25 3.30 78 22 2.08 1.71 0-0
IRP 21:45 Derry vs St.Patricks 46 25 28 1X 1.56 3.00 3.25 2.20 47 53 1.67 2.12 1-1
IRP 21:45 Dundalk vs Bohemians 59 21 18 1X 1.06 1.45 4.00 6.25 42 58 1.93 1.83 2-0
IRP 21:45 Limerick vs Drogheda 42 23 34 X 3.25 2.05 3.25 3.30 34 66 1.78 1.98 1-1
IRP 22:00 Shamrock vs Sligo Rovers 37 25 37 X 3.25 2.05 3.25 3.30 47 53 1.57 2.33 1-1
PR1 22:00 Academica vs Setubal 37 25 37 X 3.20 2.05 3.20 3.65 47 53 1.58 2.30 1-1
SP1 23:00 Valencia vs Malaga 44 34 22 1X 1.12 1.55 4.00 6.50 78 22 1.98 1.80 1-0

 

 

LigSaat30.08.2014 iddaa tahminleriOynanma YüzdeleriTahminOranOrt.bahis oranlarıALt/ÜstSkor tahmini
RU1 13:00 Mordovia vs Torpedo Moscow 28 33 39 X 3.40 1.85 3.40 4.25 73 27 1.76 2.00 0-1
GE2 14:00 Erzg Aue vs Dusseldorf 12 22 65 2 2.40 2.90 3.20 2.40 57 43 1.70 2.10 0-1
GE2 14:00 Karlsruhe vs Heidenheim 38 26 35 X 3.40 1.90 3.40 4.00 49 51 1.81 1.96 1-1
EGC 14:15 Sheffield Wed vs Nottingham F. 20 20 58 2 2.60 2.60 3.25 2.60 34 66 1.88 1.88 1-2
EGP 14:45 Burnley vs Man Utd 30 23 46 X 4.10 6.25 4.10 1.55 38 62 1.89 1.89 1-1
FR2 15:00 Tours vs Angers 46 25 28 1X 1.27 2.15 3.10 3.50 47 53 1.66 2.16 1-1
RU1 16:00 Amkar vs Spartak Moscow 8 21 71 2 1.75 4.75 3.50 1.75 62 38 1.85 1.90 0-1
GE1 16:30 Leverkusen vs Hertha BSC 69 17 11 1 1.47 1.47 4.30 6.60 38 62 2.38 1.57 2-0
GE1 16:30 Hamburg vs Paderborn 18 21 59 2 4.55 1.72 3.80 4.55 42 58 2.10 1.72 0-1
GE1 16:30 Stuttgart vs FC Koln 44 34 22 1X 1.27 2.00 3.50 3.60 78 22 1.83 1.95 1-0
GE1 16:30 Wolfsburg vs Frankfurt 67 18 12 1 1.60 1.60 4.20 5.15 42 58 2.45 1.53 2-0
GE1 16:30 Bremen vs Hoffenheim 46 22 31 1X 1.71 3.30 3.55 2.10 30 70 2.55 1.50 2-1
NO1 16:30 Sarpsborg 08 vs Odd Grenland 14 16 64 2 1.85 4.05 3.60 1.85 24 76 2.18 1.65 1-2
PL1 16:30 Gornik Leczna vs Pogon Szczecin 42 24 33 1X 1.42 2.55 3.20 2.70 42 58 1.66 2.16 1-1
EGP 17:00 Man City vs Stoke 58 18 19 1X 1.01 1.17 7.50 17.00 24 76 2.60 1.49 2-1
EGP 17:00 Newcastle vs Crystal Palace 27 27 46 X 3.60 1.70 3.60 5.25 57 43 1.65 2.20 0-1
EGP 17:00 QPR vs Sunderland 3 16 79 2 3.00 2.40 3.25 3.00 62 38 1.62 2.25 0-2
EGP 17:00 Swansea vs West Brom 67 18 12 1 1.80 1.80 3.60 4.50 42 58 1.75 2.05 2-0
EGP 17:00 West Ham vs Southampton 15 36 50 X2 1.50 2.55 3.30 2.75 83 17 1.80 1.98 0-0
SCP 17:00 Aberdeen vs Partick T. 14 18 65 2 4.40 1.70 3.60 4.40 34 66 1.00 1.00 1-2
SCP 17:00 Hamilton vs Ross County 36 28 36 X 3.30 2.05 3.30 3.30 57 43 1.00 1.00 1-1
SCP 17:00 Inverness vs Kilmarnock 41 26 32 1X 1.19 1.83 3.40 4.00 52 48 1.00 1.00 1-1
SCP 17:00 Motherwell vs St.Johnstone 20 46 34 X2 1.52 2.35 3.20 2.90 92 8 1.00 1.00 0-0
SCP 17:00 St. Mirren vs Dundee U. 4 22 73 2 2.05 3.30 3.30 2.05 73 27 1.00 1.00 0-1
EGC 17:00 Brighton vs Charlton 22 22 54 2 4.50 1.75 3.50 4.50 38 62 1.71 2.08 1-2
EGC 17:00 Derby vs Ipswich 50 23 25 1X 1.13 1.65 3.60 5.05 42 58 1.88 1.88 1-1
EGC 17:00 Fulham vs Cardiff 13 27 59 2 2.55 2.60 3.25 2.55 70 30 1.75 2.02 0-1
EGC 17:00 Leeds vs Bolton 19 31 51 2 2.90 2.30 3.30 2.90 73 27 1.75 2.02 0-1
EGC 17:00 Middlesbrough vs Reading 54 22 22 1X 1.19 1.83 3.40 4.20 38 62 2.06 1.73 1-1
EGC 17:00 Millwall vs Blackpool 50 36 15 1X 1.17 1.75 3.50 4.50 83 17 1.71 2.08 1-0
EGC 17:00 Norwich vs Bournemouth 42 23 34 X 3.40 2.00 3.40 3.50 34 66 1.00 1.00 1-1
EGC 17:00 Rotherham vs Brentford 18 35 47 X2 1.56 2.30 3.25 3.00 81 19 1.83 1.94 0-0
EGC 17:00 Watford vs Huddersfield 46 22 31 1X 1.14 1.70 3.50 4.75 30 70 2.04 1.74 2-1
EGC 17:00 Wigan vs Birmingham 41 26 32 1X 1.13 1.62 3.70 5.20 52 48 1.88 1.88 1-1
EGC 17:00 Wolves vs Blackburn 9 17 72 2 3.60 2.00 3.30 3.60 47 53 1.78 1.98 0-2
EG1 17:00 Colchester vs Peterborough 30 29 40 X 3.25 3.00 3.25 2.25 62 38 1.87 1.88 1-1
EG1 17:00 Doncaster vs Oldham 46 27 27 1X 1.32 2.20 3.30 3.15 57 43 1.79 1.97 1-0
EG1 17:00 Fleetwood vs Leyton Orient 33 26 40 X 3.20 2.60 3.20 2.60 51 49 1.74 2.04 1-1
EG1 17:00 Gillingham vs Crewe 46 25 28 1X 1.28 2.10 3.30 3.30 47 53 2.00 1.76 1-1
EG1 17:00 MK Dons vs Crawley 56 25 19 1X 1.16 1.75 3.45 4.50 57 43 1.71 2.07 1-0
EG1 17:00 Port Vale vs Chesterfield 30 29 40 X 3.15 2.75 3.15 2.50 62 38 1.82 1.94 1-1
EG1 17:00 Preston vs Sheffield Utd 46 25 28 1X 1.19 1.83 3.40 4.10 47 53 1.68 2.12 1-1
EG1 17:00 Rochdale vs Bradford 38 23 38 X 3.20 2.45 3.20 2.75 38 62 1.84 1.91 1-1
EG1 17:00 Scunthorpe vs Walsall 50 36 15 1X 1.42 2.60 3.15 2.60 83 17 1.68 2.12 1-0
EG1 17:00 Swindon vs Coventry 46 25 28 1X 1.25 2.00 3.30 3.60 47 53 1.82 1.94 1-1
EG1 17:00 Yeovil vs Barnsley 18 21 59 2 3.00 2.30 3.15 3.00 42 58 1.87 1.88 0-1
EG2 17:00 AFC Wimbledon vs Stevenage 51 27 21 1X 1.30 2.20 3.20 3.20 62 38 1.58 2.30 1-0
EG2 17:00 Bury vs Accrington 30 29 40 X 3.70 1.60 3.70 5.25 62 38 1.72 2.06 1-1
EG2 17:00 Cambridge United vs Carlisle 55 30 15 1X 1.28 2.10 3.25 3.30 74 26 1.71 2.07 1-0
EG2 17:00 Cheltenham vs Hartlepool 67 24 9 1 2.00 2.00 3.30 3.60 68 32 1.68 2.12 1-0
EG2 17:00 Mansfield vs Burton 28 33 39 X 3.20 3.00 3.20 2.30 73 27 1.63 2.20 0-1
EG2 17:00 Northampton vs Exeter 45 30 25 1X 1.16 1.75 3.40 4.55 68 32 1.66 2.16 1-0
EG2 17:00 Oxford vs Dag and Red 9 24 67 2 3.10 2.20 3.25 3.10 68 32 1.66 2.16 0-1
EG2 17:00 Plymouth vs Southend 51 25 24 1X 1.48 2.75 3.20 2.45 52 48 1.60 2.25 1-1
EG2 17:00 Portsmouth vs Newport County 55 23 21 1X 1.17 1.75 3.50 4.40 47 53 1.72 2.06 1-0
EG2 17:00 Shrewsbury vs Luton 59 21 18 1X 1.33 2.25 3.25 3.00 42 58 1.63 2.20 2-0
EG2 17:00 Tranmere vs Morecambe 32 23 44 X 3.25 2.25 3.25 3.00 36 64 1.71 2.07 1-1
EG2 17:00 York vs Wycombe 24 20 53 2 3.05 2.30 3.10 3.05 30 70 1.63 2.20 1-2
SW1 17:00 Hacken vs Mjallby 39 33 28 1X 1.07 1.38 4.80 7.00 73 27 2.38 1.56 0-0
SW1 17:00 Gefle vs Atvidaberg 35 31 35 1X 1.30 2.15 3.30 3.25 68 32 1.75 2.02 0-0
AU1 17:30 Salzburg vs Sturm Graz 53 8 7 X 7.50 1.14 7.50 13.00 5 95 3.60 1.27 4-1
DN1 18:00 SonderjyskE vs Randers FC 28 33 39 X 3.40 2.60 3.40 2.55 73 27 1.80 1.98 0-1
FR1 18:00 Monaco vs Lille 28 25 46 X 3.25 1.92 3.25 4.25 47 53 1.54 2.43 1-1
CZ1 18:00 Bohemians vs Hradec Kralove 67 24 9 1 2.30 2.30 3.10 3.10 68 32 1.74 2.02 1-0
CZ1 18:00 Liberec vs Ostrava 32 35 32 1X 1.26 2.05 3.25 3.45 78 22 1.74 2.02 0-0
CZ1 18:00 Slovacko vs Pribram 51 25 24 1X 1.14 1.70 3.50 4.50 52 48 1.93 1.83 1-1
IT1 19:00 Chievo vs Juventus 16 23 60 2 1.52 6.80 3.80 1.52 52 48 1.81 1.96 0-1
BL1 19:00 Oostende vs Genk 30 29 40 X 3.30 2.35 3.30 2.80 62 38 1.81 1.96 1-1
RU1 19:00 Arsenal Tula vs Kuban 5 26 68 2 2.00 3.75 3.30 2.00 78 22 1.70 2.10 0-1
NO1 19:00 Aalesund vs Stromsgodset 25 23 50 X 3.50 2.95 3.50 2.30 42 58 2.28 1.60 1-1
PL1 19:00 Slask vs Gornik 22 22 54 2 3.40 2.15 3.25 3.40 38 62 1.70 2.10 1-2
GR1 19:15 Kalloni AEL vs Ergotelis 21 27 51 2 3.80 1.93 3.30 3.80 62 38 1.00 1.00 0-1
GR1 19:15 Panthrakikos Komotini vs PAS Jannina 30 29 40 X 3.20 2.35 3.20 2.90 62 38 1.00 1.00 1-1
EGP 19:30 Everton vs Chelsea 38 23 38 X 3.50 3.60 3.50 2.05 38 62 1.75 2.05 1-1
NT1 19:30 Cambuur vs Den Haag 25 23 50 X 3.50 2.10 3.50 3.20 42 58 2.04 1.74 1-1
GE1 19:30 Schalke 04 vs Bayern M 20 17 56 2 1.45 6.75 4.60 1.45 19 81 2.55 1.50 1-2
SP1 20:00 Ath.Bilbao vs Levante 46 27 27 1X 1.06 1.35 4.90 9.50 57 43 2.05 1.75 1-0
SP1 20:00 Cordoba vs Celta Vigo 0 9 87 2 2.20 3.40 3.30 2.20 57 43 1.68 2.16 0-2
AU1 20:00 Adm/Modling vs Austria Wien 51 25 24 1X 1.51 2.80 3.30 2.35 52 48 2.02 1.74 1-1
AU1 20:00 Altach vs Ried 17 41 42 X2 1.67 2.05 3.40 3.30 88 12 2.02 1.74 0-0
AU1 20:00 Wolfsberger AC vs FC Magna 52 17 23 1X 1.04 1.32 5.00 7.75 16 84 2.75 1.41 2-1
SP2 20:00 Barcelona B vs Sabadell 54 22 22 1X 1.21 1.88 3.40 4.10 38 62 1.90 1.85 1-1
SP2 20:00 Lugo vs Valladolid 8 21 71 2 3.00 2.35 3.20 3.00 62 38 1.54 2.40 0-1
SP2 20:00 Zaragoza vs Osasuna 14 20 64 2 3.00 2.40 3.10 3.00 47 53 1.58 2.30 0-1
PR1 20:00 Belenenses vs Guimaraes 34 23 42 X 3.10 2.45 3.10 2.90 34 66 1.58 2.30 1-1
NT1 20:45 Excelsior vs Heracles 56 28 16 1X 1.35 2.20 3.50 3.00 68 32 2.18 1.65 1-0
NT1 20:45 Dordrecht vs AZ Alkmaar 30 29 40 X 3.50 3.28 3.50 2.10 62 38 2.20 1.64 1-1
BL1 21:00 Mouscron vs Cercle Brugge 69 19 10 1 1.95 1.95 3.45 3.50 52 48 1.87 1.89 1-0
BL1 21:00 Waasland-Beveren vs Lierse 25 38 37 X 3.30 2.15 3.30 3.20 83 17 1.69 2.12 0-0
BL1 21:00 Westerlo vs Zulte-Waregem 50 23 25 1X 1.44 2.55 3.30 2.55 42 58 1.84 1.92 1-1
FR1 21:00 Caen vs Rennes 27 22 50 X 3.10 2.70 3.10 2.70 34 66 1.58 2.32 1-2
FR1 21:00 Lens vs Reims 7 36 56 2 3.80 2.05 3.20 3.80 88 12 1.56 2.38 0-0
FR1 21:00 Lorient vs Guingamp 37 38 25 1X 1.25 2.05 3.20 3.80 83 17 1.54 2.43 0-0
FR1 21:00 Nantes vs Montpellier 25 38 37 X 3.10 2.20 3.10 3.50 83 17 1.54 2.43 0-0
FR1 21:00 Toulouse vs Croix Savoie 37 25 37 X 3.55 1.72 3.55 5.00 47 53 1.76 2.02 1-1
NO1 21:00 Bodo/Glimt vs Valerenga 20 17 56 2 2.60 2.60 3.40 2.60 19 81 2.67 1.45 1-2
CZ1 21:15 M Boleslav vs Slavia Prague 20 20 58 2 3.75 1.90 3.35 3.75 34 66 1.87 1.88 1-2
GR1 21:30 Panaitolikos vs Olympiakos 12 31 56 2 1.38 7.75 4.30 1.38 78 22 1.00 1.00 0-1
PL1 21:30 Korona Kielce vs Jagiellonia Bialystok 19 31 51 2 2.90 2.45 3.15 2.90 73 27 1.76 2.00 0-1
IT2 21:30 Avellino vs Pro Vercelli 45 30 25 1X 1.23 1.95 3.30 3.80 68 32 1.67 2.12 1-0
IT2 21:30 Catania vs Virtus Lanciano 0 20 79 2 4.75 1.70 3.50 4.75 78 22 1.71 2.08 0-1
IT2 21:30 Crotone vs Ternana 46 27 27 1X 1.25 2.05 3.20 3.55 57 43 1.62 2.23 1-0
IT2 21:30 Frosinone vs Brescia 34 23 42 X 3.20 2.70 3.20 2.50 34 66 1.62 2.23 1-1
IT2 21:30 Livorno vs Carpi 14 20 64 2 3.60 2.00 3.30 3.60 47 53 1.62 2.23 0-1
IT2 21:30 Modena vs Cittadella 34 21 42 X 3.40 1.80 3.40 4.30 27 73 1.67 2.12 1-2
IT2 21:30 Pescara vs Trapani 25 30 45 X 3.35 1.95 3.35 3.75 68 32 1.64 2.18 0-1
IT2 21:30 Varese vs Spezia 25 30 45 X 3.10 2.60 3.10 2.70 68 32 1.64 2.18 0-1
IT2 21:30 -1 vs Bari 0 11 86 2 2.75 2.60 3.00 2.75 62 38 1.62 2.23 0-2
IT1 21:45 Roma vs Fiorentina 16 23 60 2 4.50 1.75 3.60 4.50 52 48 1.96 1.81 0-1
NT1 21:45 Heerenveen vs Utrecht 53 20 24 1X 1.19 1.70 4.00 4.30 30 70 2.60 1.48 2-1
SP1 22:00 Atl.Madrid vs Eibar 35 31 35 1X 1.02 1.22 6.10 15.00 68 32 1.93 1.85 0-0
SP2 22:00 Alcorcon vs Girona 53 20 24 1X 1.20 1.85 3.40 4.20 30 70 1.56 2.35 2-1
PR1 22:30 Braga vs Estoril 39 33 28 1X 1.16 1.80 3.30 4.50 73 27 1.63 2.20 0-0


 

LigSaat31.08.2014 iddaa tahminleriOynanma YüzdeleriTahminOranOrt.bahis oranlarıAlt/ÜstSkor tahmini
SP1 0:00 Espanyol vs Sevilla 28 33 39 X 3.30 2.45 3.30 2.95 73 27 1.72 2.10 0-1
SP2 0:00 Santander vs Mirandes 68 26 5 1 2.00 2.00 3.25 3.80 78 22 1.56 2.35 1-0
SP2 0:00 Tenerife vs Albacete 0 20 79 2 3.75 2.00 3.30 3.75 78 22 1.58 2.30 0-1
BR1 0:30 Cruzeiro vs Chapecoense-SC 56 31 12 1X 1.02 1.25 5.50 10.00 78 22 1.85 1.90 1-0
BR1 0:30 Palmeiras vs Internacional 39 33 28 1X 1.40 2.50 3.20 2.65 73 27 1.55 2.35 0-0
RU1 12:30 CSKA Moscow vs Rostselmash 33 24 42 X 5.00 1.30 5.00 10.00 42 58 1.96 1.80 1-1
NT1 13:30 PSV Eindhoven vs Vitesse 62 14 13 1 1.55 1.55 4.20 5.25 16 84 2.60 1.47 3-1
DN1 14:00 Silkeborg vs AaB Aalborg 0 37 63 2 1.95 3.80 3.45 1.95 92 8 1.98 1.80 0-0
SCP 14:30 Dundee FC vs Celtic 5 10 77 2 1.45 6.00 4.25 1.45 30 70 1.00 1.00 0-3
GE2 14:30 1860 Munchen vs Darmstadt 98 32 24 43 X 3.30 2.10 3.30 3.40 41 59 1.81 1.96 1-1
GE2 14:30 Braunschweig vs Bochum 42 23 34 X 3.30 2.15 3.30 3.30 34 66 1.81 1.96 1-1
GE2 14:30 SV Sandhausen vs Ingolstadt 8 21 71 2 2.40 3.00 3.10 2.40 62 38 1.70 2.10 0-1
FR1 15:00 Bordeaux vs Bastia 54 22 22 1X 1.10 1.55 3.75 6.75 38 62 1.69 2.12 1-1
RU1 15:00 Rubin Kazan vs Ufa 40 39 21 1X 1.09 1.50 4.00 6.50 86 14 1.76 2.00 0-0
EGP 15:30 Aston Villa vs Hull 35 31 35 1X 1.29 2.15 3.25 3.50 68 32 1.52 2.50 0-0
EGP 15:30 Tottenham vs Liverpool 31 22 46 X 3.45 2.55 3.45 2.65 30 70 2.30 1.60 1-1
NT1 15:30 Groningen vs Ajax 38 20 38 X 3.65 4.25 3.65 1.78 19 81 2.23 1.62 2-2
NT1 15:30 NAC Breda vs Zwolle 16 23 60 2 2.70 2.45 3.40 2.70 52 48 2.02 1.76 0-1
BL1 15:30 Club Brugge vs Anderlecht 25 23 50 X 3.35 2.30 3.35 2.85 42 58 2.12 1.69 1-1
DN1 16:00 FC Midtjylland vs Esbjerg 67 18 12 1 2.10 2.10 3.45 3.50 42 58 2.05 1.75 2-0
SW1 16:00 IFK Goteborg vs Kalmar 42 24 33 1X 1.14 1.62 3.85 5.25 42 58 1.93 1.83 1-1
SW1 16:00 Norrkoping vs AIK 8 21 71 2 2.25 3.10 3.30 2.25 62 38 2.25 1.61 0-1
GE1 16:30 Mainz 05 vs Hannover 96 38 21 38 X 3.40 2.10 3.40 3.40 24 76 2.05 1.75 1-2
NO1 16:30 Lillestrom vs Haugesund 34 23 42 X 3.70 1.80 3.70 4.20 34 66 2.18 1.65 1-1
PL1 16:30 Lechia Gdansk vs Ruch Chorzow 56 25 19 1X 1.12 1.60 3.75 5.50 57 43 1.80 1.95 1-0
PL1 16:30 Podbeskidzie vs Legia 23 17 52 2 1.67 4.85 3.75 1.67 16 84 1.80 1.95 1-2
CZ1 16:45 Sparta Prague vs Jablonec 28 25 46 X 3.65 1.60 3.65 5.25 47 53 1.87 1.88 1-1
RU1 17:00 Lok. Moscow vs Zenit 9 12 66 2 1.90 4.00 3.35 1.90 16 84 1.76 2.00 1-3
EG1 17:00 Notts Co. vs Bristol City 36 28 36 X 3.20 3.10 3.20 2.25 57 43 1.91 1.84 1-1
FN1 17:00 Lahti vs Inter Turku 63 17 15 1 1.75 1.75 3.50 4.60 27 73 1.70 2.10 2-1
AU1 17:30 Rapid Wien vs SV Grodig 27 27 46 X 3.70 1.72 3.70 4.20 57 43 2.28 1.59 0-1
NT1 17:45 Twente vs Feyenoord 45 20 31 X 3.55 2.00 3.55 3.45 24 76 2.28 1.59 2-1
DN1 18:00 FC Nordsjalland vs Brondby 50 23 25 1X 1.49 2.65 3.40 2.55 42 58 2.05 1.76 1-1
EGP 18:00 Leicester vs Arsenal 35 20 41 X 3.75 4.40 3.75 1.78 21 79 2.00 1.79 1-2
FR1 18:00 Metz vs Lyon 45 30 25 1X 1.48 2.85 3.10 2.60 68 32 1.54 2.43 1-0
CZ1 18:00 Plzen vs Dukla Praha 75 13 6 1 1.30 1.30 4.25 11.50 38 62 1.88 1.88 2-0
PR1 18:00 Gil Vicente vs Maritimo 10 27 62 2 2.65 2.70 3.05 2.65 73 27 1.56 2.35 0-1
GE1 18:30 Freiburg vs Gladbach 38 23 38 X 3.40 3.00 3.40 2.30 38 62 1.98 1.80 1-1
SW1 18:30 Djurgaarden vs Malmo 34 18 40 X 3.25 2.55 3.25 2.65 12 88 2.02 1.76 2-2
SW1 18:30 Elfsborg vs Falkenbergs FF 27 22 50 X 5.25 1.30 5.25 9.00 34 66 2.38 1.56 1-2
FN1 18:30 Honka vs VPS 62 27 10 1 2.90 2.90 3.40 2.30 73 27 1.77 1.98 1-0
FN1 18:30 Jaro vs HJK Helsinki 28 25 46 X 3.60 4.80 3.60 1.70 47 53 1.91 1.84 1-1
FN1 18:30 IFK Mariehamn vs Mypa 53 20 24 1X 1.20 1.80 3.60 4.00 30 70 2.28 1.60 2-1
FN1 18:30 KuPS vs Seinajoen JK 32 26 41 X 3.30 2.60 3.30 2.60 52 48 1.64 2.20 1-1
FN1 18:30 TPS vs RoPS 28 25 46 X 3.30 2.90 3.30 2.35 47 53 1.64 2.20 1-1
IT1 19:00 Milan vs Lazio 27 22 50 X 3.40 1.90 3.40 4.00 34 66 1.76 2.02 1-2
IT1 19:00 Atalanta vs Verona 14 18 65 2 3.50 2.10 3.25 3.50 34 66 1.69 2.12 1-2
BL1 19:00 Lokeren vs St.Liege 14 20 64 2 2.55 2.55 3.30 2.55 47 53 1.89 1.87 0-1
NO1 19:00 Stabak vs Sandnes Ulf 65 18 14 1 1.70 1.70 3.80 4.70 34 66 2.38 1.55 2-1
NO1 19:00 Start vs Sogndal 51 27 21 1X 1.21 1.80 3.70 4.20 62 38 2.15 1.67 1-0
NO1 19:00 Viking vs Rosenborg 54 18 22 1X 1.42 2.40 3.50 2.77 21 79 2.50 1.50 2-1
PR1 19:00 Penafiel vs Ferreira 18 35 47 X2 1.40 2.80 3.00 2.62 81 19 1.55 2.35 0-0
PL1 19:00 Lech Poznan vs Cracovia 40 29 30 1X 1.08 1.50 3.85 7.00 62 38 1.80 1.96 1-0
RU1 19:15 FC Krasnodar vs Dinamo Moscow 26 18 49 X 3.20 2.45 3.20 2.85 14 86 1.95 1.81 2-2
DN1 20:00 OB Odense vs FC Copenhagen 40 29 30 1X 1.77 3.60 3.50 2.05 62 38 2.00 1.78 1-0
SP1 20:00 Villarreal vs Barcelona 42 21 34 X 4.33 5.75 4.33 1.55 27 73 2.45 1.53 2-1
NO1 20:00 Brann vs Molde 28 19 47 X 3.80 4.70 3.80 1.70 16 84 2.85 1.40 2-2
SP2 20:00 Betis vs Numancia 60 18 18 1X 1.13 1.62 3.75 5.50 30 70 1.90 1.85 2-1
SP2 20:00 Gijon vs Ponferradina 51 25 24 1X 1.18 1.80 3.40 4.50 52 48 1.72 2.06 1-1
SP2 20:00 UE Llagostera vs Leganes 0 37 63 2 2.75 2.60 3.10 2.75 92 8 1.53 2.40 0-0
PR1 20:00 Porto vs Moreirense 50 23 25 1X 1.17 6.75 13.00 42 58 2.23 1.61 1-1
PR1 20:00 Nacional vs Arouca 46 27 27 1X 1.21 1.90 3.30 4.00 57 43 1.66 2.16 1-0
BL1 21:00 Charleroi vs Mechelen 28 25 46 X 3.35 2.35 3.35 2.80 47 53 1.81 1.96 1-1
PR1 21:00 Benfica vs Sp.Lisbon 51 27 21 1X 1.14 1.70 3.50 5.00 62 38 1.75 2.02 1-0
IT1 21:45 Cesena vs Parma 22 34 44 X2 1.32 3.25 3.10 2.30 78 22 1.63 2.23 0-1
IT1 21:45 Genoa vs Napoli 11 15 68 2 2.05 3.60 3.30 2.05 27 73 1.85 1.91 1-2
IT1 21:45 Palermo vs Sampdoria 19 25 56 2 3.20 2.20 3.30 3.20 57 43 1.69 2.12 0-1
IT1 21:45 Sassuolo vs Cagliari 72 17 9 1 2.35 2.35 3.30 3.00 47 53 2.06 1.73 2-0
IT1 21:45 Torino vs Inter 46 23 30 1X 1.56 2.95 3.30 2.35 38 62 1.76 2.02 1-1
IT1 21:45 Udinese vs Empoli 72 17 9 1 1.80 1.80 3.40 4.50 47 53 1.76 2.02 2-0
SP1 22:00 Dep La Coruna vs Rayo Vallecano 21 27 51 2 3.20 2.40 3.10 3.20 62 38 1.60 2.30 0-1
SP1 22:00 R.Sociedad vs Real Madrid 14 20 64 2 1.37 8.25 5.00 1.37 47 53 2.65 1.47 0-1
FR1 22:00 Paris SG vs St.Etienne 38 20 38 X 4.05 1.50 4.05 6.75 19 81 1.86 1.91 2-2
SP2 22:00 Alaves vs Huelva 51 25 24 1X 1.30 2.25 3.10 3.30 52 48 1.56 2.35 1-1
SP2 22:00 Mallorca vs Las Palmas 16 23 60 2 3.10 2.30 3.20 3.10 52 48 1.58 2.30 0-1
BR1 22:00 Botafogo RJ vs Santos FC 37 38 25 1X 1.35 2.35 3.20 2.85 83 17 1.60 2.25 0-0
BR1 22:00 Corinthians vs Fluminense 42 24 33 1X 1.21 1.90 3.30 3.85 42 58 1.55 2.35 1-1

 

Not: Oranlar bahis şirketlerinin ortalama oranlarıdır iddaa oranlarıyla farklılık gösterebilir.

 

Sitemizde

Şu anda 28 konuk çevrimiçi