canlmacsonuclar


24 Eylül 2016 - 25 Eylül 2016 Canlı Maç Yayın Listesi güncelleniyor...

Tarih

Saat

Maçlar

Canlı Tv Kanalları

24.09.2016

01:15

Criciuma

vs

Sampaio Correa

PFC International

24.09.2016

03:00

NY City

vs

Chicago

Sky Sports 1 (uk/ire) / HD

24.09.2016

03:30

Oeste

vs

Goias

PFC International

24.09.2016

13:30

Başakşehir

vs

Osmanlıspor

LİG TV

24.09.2016

14:00

Karlsruher

vs

Erzgebirge Aue

OTE Sport 3 HD Sky Bundesliga 4 / HD

24.09.2016

14:00

Olimpic D.

vs

Dynamo Kiev

Futbol 2 (ukraine) / HD

24.09.2016

14:00

Eibar

vs

Real Sociedad

LİG TV 2 , beIN LaLiga / HD Canal 9 (denmark) / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sky Sports 3 (uk/ire) / HD Sport 1 (hungary) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 3 (slovenia) Viasat Urheilu Finland HD

24.09.2016

14:15

Wrexham

vs

Chester

BT Sport 1 / HD

24.09.2016

14:30

Man Utd

vs

Leicester

LİG TV 3 , Smart Spor 2 , Turkcell TV+ , 6`Eren (den) / HD Canal Sport 2 HD (poland) Diema Sport 2 HD Digi Sport 1 (svk) / HD EuroSport 1 Romania / HD Futbol 1 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD MATCH! TV / HD Movistar Fútbol / HD OTE Sport 1 HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sky Ultra HD (4K) Sport 2 Israel SD / HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD SportKlub 1 (slovenia) TV2 Sport Premium 1 HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD Viasat Ultra HD (4K)

24.09.2016

14:35

Shanghai SIPG

vs

GZ Evergrande

Sky Sports 2 (uk/ire) / HD SportKlub HD (balkins)

24.09.2016

16:00

Valenciennes

vs

Lens

beIN Sports France 1 / HD

24.09.2016

16:00

Trabzonspor

vs

Konyaspor

LİG TV

24.09.2016

16:00

Quevilly

vs

Boulogne

Foot HD

24.09.2016

16:00

Beşiktaş U21

vs

Galatasaray U21

BJK TV

24.09.2016

16:30

Sarpsborg

vs

Viking

TV2 Sport Premium 4 HD

24.09.2016

16:30

Pogon Szczecin

vs

Gornik Leczna

Canal Sport HD (poland)

24.09.2016

16:30

Copenhagen

vs

Aarhus

TV3 (denmark) / HD

24.09.2016

16:30

M gladbach

vs

Ingolstadt

beIN Sports MAX 5 (france) OTE Sport 6 HD Sky Bundesliga 4 / HD

24.09.2016

16:30

Mainz 05

vs

Leverkusen

beIN Sports MAX 4 (france) OTE Sport 4 HD Sky Bundesliga 5 / HD Sport 2 (ukraine)

24.09.2016

16:30

Hamburg

vs

Bayern München

Eurosport 2 , beIN Sports France 3 / HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska Fox Sports 2 HD (nederland) MATCH! Futbol 3 / HD OTE Sport 3 HD Setanta Sports / HD Sky Bundesliga 2 / HD

24.09.2016

16:30

Augsburg

vs

Darmstadt

OTE Sport 8 HD Sky Bundesliga 6 / HD

24.09.2016

16:30

E.Frankfurt

vs

Hertha Berlin

beIN Sports MAX 6 (france) OTE Sport 7 HD Sky Bundesliga 3 / HD

24.09.2016

17:00

Liverpool

vs

Hull City

Smart Spor , LİG TV 4 , Digi Sport 1 (svk) / HD Futbol 1 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 2 / HD Sport 2 (isr) / HD (SimulCast) TV3 Sport 2 (den) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD

24.09.2016

17:00

Swansea

vs

Man City

LİG TV 2 , Smart Spor 2 , Turkcell TV+ , Canal Sport 2 HD (poland) Diema Sport 2 HD MATCH! Futbol 1 / HD Movistar Fútbol / HD OTE Sport 1 HD Sky Sports 5 (ireland only) / HD Sport 2 (isr) / HD (SimulCast) Sport TV3 (portugal) / HD

24.09.2016

17:00

St.Polten

vs

Rapid Wien

Sky Sport Austria / HD SportKlub (poland)

24.09.2016

17:00

Sheffield Wed.

vs

Not.Forest

Digi Sport 2 (svk) / HD EuroSport 1 Russia / HD Nova Sport (bulgaria) / HD SportKlub HD (balkins) TV3 Sport 1 (den) / HD

24.09.2016

17:00

Shakhtar

vs

Volyn

Futbol 2 (ukraine) / HD

24.09.2016

17:15

Sport.Gijon

vs

Barcelona

LİG TV 3 , 6?Eren (den) / HD beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Setanta Sports Eurasia / HD Sport 2 (hungary) Sport TV2 (portugal) / HD Sport HD (bulgaria) SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD SportKlub 1 (slovenia) Viasat Urheilu Finland HD

24.09.2016

18:00

Lorient

vs

Lyon

Arena Sport 1 (serbia) Arena Sport 3 HD (cro) Canal Sport (france) / HD Digi Sport 2 (hun) / HD Nova Sports 4 (cyprus) Nova Sports 4 (hellas) Sport 1 HD (germany) TV5 Monde (africa) TV5 Monde Maghreb-Orient / HD

24.09.2016

18:00

NK Inter

vs

Koprivnica

Arena Sport 1 HD (cro) Arena Sport 3 (serbia)

24.09.2016

18:00

Feirense

vs

Nacional

Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD

24.09.2016

19:00

Molde

vs

Rosenborg

TV2 Sport Premium 4 HD

24.09.2016

19:00

Lechia Gdansk

vs

Ruch Chorzow

Canal Sport HD (poland)

24.09.2016

19:00

Waasland

vs

Lokeren

NTV Spor , Arena Sport 5 HD (cro)

24.09.2016

19:00

CSKA Moscow

vs

Krasnodar

Tivibu Spor , MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD Sport 1 (ukraine) Sport TV5 (portugal) Sportdigital TV / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia)

24.09.2016

19:00

Palermo

vs

Juventus

LİG TV 2 , Arena Sport 4 HD (cro) Arena Sport 5 (serbia) beIN Sports France 3 / HD Digi Sport 1 (hun) / HD Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 7 HD Setanta Sports / HD Sport 2 (czech/svk) / HD

24.09.2016

19:00

Neftohimik

vs

Lok. Plovdiv

Diema Sport / HD

24.09.2016

19:15

Dunfermline Ath

vs

St.Mirren

BBC Alba

24.09.2016

19:15

Cardiff MU

vs

Aberystwyth

S4C *RED button S4C Digital / HD

24.09.2016

19:30

Arsenal

vs

Chelsea

LİG TV 3 , Smart Spor 2 , Turkcell TV+ , BT Sport 1 / HD Canal Sport 2 HD (poland) Diema Sport 2 HD Digi Sport 1 (svk) / HD EuroSport 1 Romania / HD Futbol 2 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD MATCH! TV / HD Movistar Fútbol / HD OTE Sport 1 HD Sport 2 Israel SD / HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD SportKlub 1 (slovenia) TV2 Sport Premium 1 HD TV3 (denmark) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD Viasat Ultra HD (4K)

24.09.2016

19:30

Austria Wien

vs

A.Wacker

Sky Sport 6 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC]

24.09.2016

19:30

Sturm Graz

vs

Wolfsberger

Sky Sport 7 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC] SportKlub (poland)

24.09.2016

19:30

Mattersburg

vs

Ried

Sky Sport 8 (germany) / HD Sky Sport Austria / HD [SC]

24.09.2016

19:30

Den Haag

vs

Heerenveen

Fox Sports 5 (nederland)

24.09.2016

19:30

Groningen

vs

Heracles

Fox Sports 3 (nederland)

24.09.2016

19:30

Aston Villa

vs

Newcastle

beIN Sports MAX 9 (france) EuroSport 1 Russia / HD Nova Sport (bulgaria) / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia) TV3 Sport 2 (den) / HD

24.09.2016

19:30

W.Bremen

vs

Wolfsburg

Eurosport 2

24.09.2016

19:30

Zorya Luhansk

vs

Vorskla

2 2 (ukraine)

24.09.2016

19:30

Athletic Bilbao

vs

Sevilla

LİG TV 4 , beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Canal 9 (denmark) / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) F (bulgaria) Futbol 1 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Setanta Sports Eurasia / HD Sky Sports 2 (uk/ire) / HD Sport 2 (hungary) Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia) / HD SportKlub 2 (slovenia) Viasat Urheilu Finland HD

24.09.2016

20:00

Hajduk Split

vs

HNK Cibalia

Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 3 HD (cro)

24.09.2016

20:00

Beşiktaş

vs

Galatasaray

LİG TV

24.09.2016

20:15

Chaves

vs

Benfica

Tivibu Spor , Nova Sports 4 (cyprus) Nova Sports 4 (hellas) Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD

24.09.2016

20:45

Ajax

vs

PEC Zwolle

Fox Sports 1 HD (nederland) Sky Sports MIX (uk/ire) / HD Sport 1 (ukraine)

24.09.2016

21:00

Bordeaux

vs

Caen

Arena Sport 5 HD (cro) beIN Sports MAX 5 (france) Sport 1 (czech/svk) / HD

24.09.2016

21:00

Montpellier

vs

Metz

beIN Sports MAX 8 (france)

24.09.2016

21:00

Bastia

vs

Guingamp

beIN Sports MAX 4 (france)

24.09.2016

21:00

Dijon

vs

Rennes

beIN Sports MAX 6 (france) Digi Sport 2 (hun) / HD

24.09.2016

21:00

Monaco

vs

Angers

LİG TV 2 , Arena Sport 2 HD (cro) Arena Sport 5 (serbia) beIN Sports MAX 7 (france) Digi Sport 3 (hun) Nova Sports 1 (cyprus) Nova Sports 1 HD (hellas)

24.09.2016

21:00

Elche

vs

Levante

GOL (España)

24.09.2016

21:30

Charleroi

vs

Oostende

Play Sports HD2, Proximus 11

24.09.2016

21:30

Rostov

vs

L.Moscow

MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD

24.09.2016

21:45

AZ Alkmaar

vs

Go Ahead

Fox Sports 5 (nederland)

24.09.2016

21:45

Excelsior

vs

PSV Eindhoven

Tivibu Spor 2 , Fox Sports 3 (nederland) Sky Sports 5 *RED button Sport 2 (ukraine) Sport 2 Israel SD / HD Sportdigital TV / HD SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia) / HD SportKlub 2 (slovenia) Telekanal Futbol

24.09.2016

21:45

Las Palmas

vs

Real Madrid

LİG TV 3 , beIN Sports France 2 / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) Futbol 1 (ukraine) / HD Movistar Partidazo / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Setanta Sports Eurasia / HD Sky Sports 5 (uk/ire) / HD Sport 2 (hungary) Sport TV2 (portugal) / HD Sport HD (bulgaria) SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD SportKlub 1 (slovenia) TV3 Sport 2 (den) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD

24.09.2016

21:45

Napoli

vs

Chievo

LİG TV 4 , 5 PLUS (israel) Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports France 3 / HD BT Sport 3 / HD Canal 9 (denmark) / HD Digi Sport 1 (hun) / HD Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 1 HD Setanta Sports / HD Sport 2 (czech/svk) / HD Sport TV3 (portugal) / HD

24.09.2016

22:00

Palmeiras

vs

Coritiba

Arena Sport 1 (serbia) PFC International

24.09.2016

22:30

Braga

vs

V.Setubal

Tivibu Spor , Nova Sports 3 (cyprus) Nova Sports 3 (hellas) Sport 1 Israel SD / HD Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia)

25.09.2016

00:00

Toronto FC

vs

Philadelphia

EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 Europe EuroSport 2 Russia Sky Sports 3 (uk/ire) / HD

Tarih

Saat

25.09.2016 Maçlar

Canlı maç Tv Kanalları

25.09.2016

00:00

Toronto FC

vs

Philadelphia

EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 Europe EuroSport 2 Russia Sky Sports 3 (uk/ire) / HD

25.09.2016

00:30

Sport Recife

vs

Santos

Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 3 HD (cro) Eleven Sports HD (poland) PFC International Sport 2 Israel SD / HD

25.09.2016

02:00

New York RB

vs

Montreal Impact

EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 Europe EuroSport 2 Russia Sky Sports 3 (uk/ire) / HD

25.09.2016

03:00

America Mineiro

vs

Botafogo

PFC International

25.09.2016

10:30

Guangzhou R&F

vs

Henan Jianye

Sport 2 Israel SD / HD

25.09.2016

12:00

Orenburg

vs

Ural

Arena Sport 1 / HD (svk) MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD Sport 1 (ukraine) SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia) / HD SportKlub 2 (slovenia)

25.09.2016

13:00

Kawasaki

vs

Yokohama

Sportdigital TV / HD SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia) / HD SportKlub 2 (slovenia)

25.09.2016

13:00

Viborg

vs

Lyngby

TV3 Sport 2 (den) / HD

25.09.2016

13:00

Leganes

vs

Valencia

LİG TV 2 , beIN LaLiga / HD Canal 9 (denmark) / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) Futbol 2 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sky Sports 1 *RED button Sport 1 (hungary) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 1 (slovenia) SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD Viasat Urheilu Finland HD

25.09.2016

13:00

Cadiz

vs

Real Oviedo

Movistar Partidazo / HD

25.09.2016

13:30

Nijmegen

vs

Willem II

Fox Sports 1 HD (nederland)

25.09.2016

13:30

Kayserispor

vs

Rizespor

LİG TV

25.09.2016

13:30

Torino

vs

Roma

LİG TV 3 , Arena Sport 1 HD (cro) Arena Sport 4 (serbia) beIN Sports France 2 / HD BT Sport 3 / HD Digi Sport 2 (hun) / HD Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 7 HD Setanta Sports / HD Sport 1 (czech/svk) / HD Sport TV1 (portugal) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD

25.09.2016

14:30

A.Bielefeld

vs

Nürnberg

Sky Bundesliga 4 / HD

25.09.2016

14:30

1860 Münih

vs

Hannover 96

MATCH! Futbol 3 / HD OTE Sport 3 HD Sky Bundesliga 3 / HD

25.09.2016

14:30

D.Dresden

vs

Würzburger

Sky Bundesliga 5 / HD

25.09.2016

14:30

Arsenal Tula

vs

Terek Grozny

Nash Futbol / HD

25.09.2016

14:35

Beijing Guoan

vs

SD Luneng

Sky Sports 2 (uk/ire) / HD Sport 1 Israel SD / HD SportKlub 2 (croatia) SportKlub 2 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia)

25.09.2016

15:00

Randers FC

vs

SonderjyskE

EuroSport 2 Denmark / HD

25.09.2016

15:00

Aberdeen

vs

Rangers

C More Fotboll HD (swe) Digi Sport 1 (svk) / HD Setanta Sports Eurasia / HD Setanta Sports Georgia / HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sky Sports 5 (uk/ire) / HD SportKlub 1 (slovenia) SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD TV2 Sport Premium 6

25.09.2016

15:00

Bayern (K)

vs

Wolfsburg (K)

Sport 1 (Germany) / HD

25.09.2016

15:00

Sivas Belediye

vs

Keçiörengücü

Kanal 58

25.09.2016

15:00

Gümüşhane

vs

Tuzlaspor

Çay TV

25.09.2016

15:00

Liverpool U23

vs

Sunderland U23

LFC TV / HD

25.09.2016

15:05

Cottbus

vs

Budissa Baut

RBB Berlin / HD RBB Brandenburg / HD

25.09.2016

15:30

Standard Liege

vs

Eupen

Arena Sport 1 / HD (svk) Arena Sport 2 HD (cro)

25.09.2016

15:30

Utrecht

vs

Rotterdam

Fox Sports 3 (nederland)

25.09.2016

15:30

Twente

vs

Vitesse

Tivibu Spor , Fox Sports 1 HD (nederland)

25.09.2016

16:00

Man. City (K)

vs

Chelsea

BT Sport 3 / HD BT Sport Extra 1 *RED Button

25.09.2016

16:00

Saint-Etienne

vs

Lille

LİG TV 4 , Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 3 HD (cro) beIN Sports France 1 / HD BT Sport Extra 3 *RED Button Diema Sport 2 HD Digi Sport 3 (hun) Eleven Sports HD (poland) Sport TV3 (portugal) / HD

25.09.2016

16:00

Bursaspor

vs

Kasımpaşa

LİG TV

25.09.2016

16:00

Genoa

vs

Pescara

Arena Sport 6 HD (cro) OTE Sport 8 HD Setanta Sports / HD

25.09.2016

16:00

Inter

vs

Bologna

LİG TV 2 , Arena Sport 1 (serbia) Arena Sport 4 HD (cro) beIN Sports France 3 / HD BT Sport Extra 2 *RED Button Digi Sport 2 (hun) / HD MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 1 HD Sport 1 (czech/svk) / HD Sport 1 HD (germany) Sport 2 Israel SD / HD Sport TV1 (portugal) / HD

25.09.2016

16:00

Lazio

vs

Empoli

DIGITURK Kanal 91 , 6?Eren (den) / HD Arena Sport 4 (serbia) Arena Sport 5 HD (cro) beIN Sports MAX 5 (france) MATCH! Futbol 1 / HD OTE Sport 6 HD

25.09.2016

16:00

Sassuolo

vs

Udinese

Arena Sport 5 (serbia) OTE Sport 7 HD

25.09.2016

16:00

Dardanelspor

vs

Manisa BBSK

TON TV

25.09.2016

16:30

Lilleström

vs

Sogndal

TV2 Sport Premium 4 HD

25.09.2016

16:30

Kristiansund

vs

Mjondalen

TV2 Sport Premium 5 / HD

25.09.2016

16:30

Korona

vs

Jagiellonia

Canal Sport HD (poland)

25.09.2016

16:30

Sparta Prag

vs

Slavia Prag

Arena Sport 2 (serbia)

25.09.2016

16:30

Hoffenheim

vs

Schalke 04

Eurosport 2 , BT Sport 2 / HD BT Sport Extra 2 *RED Button EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska Fox Sports 2 HD (nederland) MATCH! Futbol 3 / HD OTE Sport 3 HD Sky Bundesliga 2 / HD Sport 1 Israel SD / HD Sport 2 (ukraine) Sport TV5 (portugal)

25.09.2016

17:00

A.Paranaense

vs

Ponte Preta

PFC International

25.09.2016

17:00

Brondby

vs

Odense

Canal 9 (denmark) / HD

25.09.2016

17:00

Sion

vs

Young Boys

RSI La 2 HD RTS Deux HD SRF Zwei HD

25.09.2016

17:00

Zirka

vs

Stal Dnepr

Futbol 1 (ukraine) / HD

25.09.2016

17:00

S.Moscow

vs

FK Ufa

Tivibu Spor 2 , MATCH! TV / HD Nash Futbol / HD

25.09.2016

17:15

Atletico Madrid

vs

Deportivo

LİG TV 3 , beIN LaLiga / HD beIN Sports France 2 / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) F (bulgaria) ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Setanta Sports Eurasia / HD Sky Sports 2 (uk/ire) / HD Sport 2 (hungary) Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia) Viasat Urheilu Finland HD

25.09.2016

17:30

Altach

vs

Salzburg

ORF Eins / HD Sky Sport Austria / HD SportKlub (poland)

25.09.2016

17:45

Feyenoord

vs

Roda

Tivibu Spor , Fox Sports 1 HD (nederland) Sport 1 (ukraine) Sportdigital TV / HD Telekanal Futbol TV2 Sport HD (denmark)

25.09.2016

17:55

Rudar Velenje

vs

Maribor

Kanal A (slovenia)

25.09.2016

18:00

Nancy

vs

Nice

DIGITURK Kanal 91 , Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 5 HD (cro) beIN Sports France 1 / HD BT Sport ESPN / HD Digi Sport 2 (hun) / HD Nova Sport (bulgaria) / HD Sport 1 (czech/svk) / HD Sport 1 HD (germany)

25.09.2016

18:00

West Ham

vs

Southampton

Smart Spor 2 , LİG TV 4 , Turkcell TV+ , 6`Eren (den) / HD Canal Sport 2 HD (poland) Diema Sport / HD Digi Sport 1 (svk) / HD Futbol 2 (ukraine) / HD MATCH! Futbol 1 / HD Movistar Fútbol / HD OTE Sport 1 HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sky Ultra HD (4K) Sport 2 Israel SD / HD Sport TV3 (portugal) / HD SportKlub 1 (croatia) SportKlub 1 (serbia) / HD TV2 Sport Premium 1 HD Viasat Jalkapallo Finland HD Viasat Sport Premium / HD

25.09.2016

18:00

Osijek

vs

Istra 1961

Arena Sport 3 HD (cro)

25.09.2016

18:00

Maritimo

vs

Tondela

Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD

25.09.2016

18:30

Köln

vs

RB Leipzig

Eurosport 2 , beIN Sports MAX 5 (france) BT Sport 2 / HD EuroSport 2 Denmark / HD EuroSport 2 North-East / HD EuroSport 2 Polska MATCH! Futbol 3 / HD OTE Sport 3 HD Sky Bundesliga 1 / HD Sport 2 (ukraine) Sport TV5 (portugal)

25.09.2016

19:00

Start

vs

Haugesund

TV2 Sport Premium 5 / HD

25.09.2016

19:00

Stromsgods

vs

Odds BK

TV2 Sport Premium 4 HD

25.09.2016

19:00

Valerenga

vs

Aalesund

TV2 Sport Premium 6

25.09.2016

19:00

Lech Poznan

vs

ArkaGdynia

Canal Poland / HD

25.09.2016

19:00

Midtjylland

vs

AC Horsens

TV3 Sport 1 (den) / HD

25.09.2016

19:00

Kortrijk

vs

Genk

NTV Spor

25.09.2016

19:00

Fenerbahçe

vs

Gaziantepspor

LİG TV

25.09.2016

19:00

Gençlerbirliği

vs

Karabükspor

LİG TV 2

25.09.2016

19:00

CSKA Sofia

vs

Beroe

Diema Sport 2 HD

25.09.2016

19:30

Chernomorets

vs

Dnipro

1 1 International 2 2 (ukraine)

25.09.2016

19:30

Olexa

vs

Karpaty

Futbol 1 (ukraine) / HD

25.09.2016

19:30

Villarreal

vs

Osasuna

LİG TV 3 , beIN LaLiga / HD Digi Sport 3 (svk) / HD Eleven HD (poland) F (bulgaria) Futbol 2 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sky Sports 5 (uk/ire) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia)

25.09.2016

19:30

Anzhi

vs

Zenit

Nash Futbol / HD

25.09.2016

20:00

Rijeka

vs

Split

Arena Sport 3 (serbia) Arena Sport 3 HD (cro)

25.09.2016

20:00

C.Zvezda

vs

Vojvodina

Arena Sport 1 (serbia)

25.09.2016

20:00

Zeljeznicar

vs

BSI Jajce

Arena Sport 5 HD (cro)

25.09.2016

20:00

P.Ferreira

vs

Rio Ave

Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD

25.09.2016

20:00

Bnei Yehuda

vs

Hapoel Beer

Sport 1 Israel SD / HD

25.09.2016

21:00

Brann

vs

Tromsö

TV2 Zebra / HD

25.09.2016

21:00

Nordsjaeland

vs

Esbjerg

TV3 Sport 1 (den) / HD

25.09.2016

21:00

Anderlecht

vs

Westerlo

Arena Sport 1 / HD (svk) Sport 1 HD (germany)

25.09.2016

21:00

Deportiu

vs

R.Vallecano

GOL (España)

25.09.2016

21:00

M.Tel Aviv

vs

H.Tel Aviv

5 SPORT SD / 5 SPORT HD

25.09.2016

21:15

Cherno More

vs

Slavia Sofia

Diema Sport 2 HD

25.09.2016

21:45

Marseille

vs

Nantes

LİG TV 2 , Arena Sport 5 (serbia) Arena Sport 5 HD (cro) BT Sport 1 / HD Canal France / HD Diema Sport / HD Digi Sport 2 (hun) / HD Eleven HD (poland) MATCH! Futbol 1 / HD Nova Sports 2 (cyprus) Nova Sports 2 (hellas) / HD

25.09.2016

21:45

Espanyol

vs

Celta Vigo

LİG TV 4 , beIN LaLiga / HD Digi Sport 3 (svk) / HD F (bulgaria) Futbol 2 (ukraine) / HD ONE Sport (israel) / HD OTE Sport 2 HD Sky Sports 1 (uk/ire) / HD Sport TV2 (portugal) / HD SportKlub 3 (croatia) SportKlub 3 (serbia) / HD SportKlub 3 (slovenia) TV3 Sport 2 (den) / HD

25.09.2016

21:45

Fiorentina

vs

Milan

LİG TV 3 , Arena Sport 3 (serbia) beIN Sports France 1 / HD BT Sport 2 / HD Digi Sport 1 (hun) / HD Eleven Sports HD (poland) MATCH! Futbol 2 / HD OTE Sport 1 HD Setanta Sports / HD Sport 1 (czech/svk) / HD Sport 2 Israel SD / HD Sport TV3 (portugal) / HD Viasat Jalkapallo Finland HD

25.09.2016

22:00

Corinthians

vs

Fluminense

Arena Sport 2 HD (cro) BT Sport 3 / HD

25.09.2016

22:15

Moreirense

vs

V.Guimaraes

Sport TV África 1 / HD Sport TV1 (portugal) / HD

25.09.2016

23:00

LA Galaxy

vs

Seattle S.

EuroSport 1 Europe EuroSport 1 Nordic / HD Sky Sports 3 (uk/ire) / HD

 

Sitemizde

Şu anda 44 konuk çevrimiçi